Apie mus

Kas mes?

Mes, Mato baldai, esame jau nebe naujokai rinkoje. Baldus pamilome daugiau kaip prieš 25 metus, ir vedami aistros baldams bei meilės savo klientams, siekiame pateikti kokybiškų baldų asortimentą džiuginančiomis kainomis. Nuolatos dairomės naujų tiekėjų visame pasaulyje ir ieškome inovatyvių sprendimų, kurie palengvintų klientų kasdienybę.
Misija – siūlyti kokybiškus, funkcionalius ir stilingus baldus atsižvelgiant į mūsų klientų poreikius, taip prisidedant prie jų gyvenamosios vietos komforto ir išskirtinumo.
Vizija – tapti lyderiaujančia įmone Lietuvos baldų rinkoje, siekiant užtikrinti, kad kiekvienas pirkėjas rastų tinkamą sprendimą savo namams. Inovatyvumas, aukštos kokybės standartai, nuolatinis asortimento atnaujinimas bei prieinamos baldų kainos – tai yra mūsų kelias į sėkmę.
Įmonės vidinės vertybės - Atsakomybė, Pagarba, Aistra baldams, Vidinė harmonija.

Baldų salonai ir internetinė prekyba

Jūsų laimė ir patogumas yra mūsų prioritetas, todėl siūlome galimybę apsipirkti dviem  būdais - internetu arba fizinėse parduotuvėse. Pirkėjams internetu stengiamės kaip įmanoma aiškiau ir detaliau pateikti informaciją apie baldus ir siūlome itin platų baldų asortimentą. Tačiau suprantame, kad baldus norisi pamatyti gyvai, pačiupinėti medžiagas, audinius, prieš perkant – juk reikia išbandyti. Tad kviečiame apsilankyti Mato baldų salonuose ir išsirinkti savo svajonių baldus jau dabar! Atkreipiame dėmesį, kad visose fizinėse parduotuvėse yra skirtingas prekių asortimentas. 

Paslaugos

Puikiai suprantame, kad mūsų klientų laikas yra itin svarbus, todėl stengiamės, kad visas procesas nuo užsakymo priėmimo dienos iki tol, kol baldas bus stovės namuose – būtų kuo paprastesnis ir patogesnis Jums. Todėl esant klientų poreikiui, papildomai siūlome partnerių paslaugas:

pexels-tima-miroshnichenko-6169051.jpg

Pristatymas:

nesvarbu, gyvenate mieste ar užmiestyje, pasirūpinsime, kad Jūsų nauji baldai pasiektų namus saugiai ir laiku.

pexels-rdne-stock-project-7464722.jpg

Užnešimas:

baldai yra sunkūs ir juos reikia užnešti į 5 aukštą, skamba sunkiai, ar ne? Nesirūpinkite, profesionalūs darbuotojai užneš baldus į viršų, kad ir kuriame aukšte gyventumėte.

pexels-yan-krukau-5217124.jpg

Surinkimas:

išpakuoti, surinkti, sumontuoti – nesirūpinkite, palikite montavimo rūpesčius mums, o Jūs mėgaukitės savo naujais baldais. (Surinkimo paslauga kol kas teikiama tik Kaune ir Kauno r).